Secret Curse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secret Curse

AnasayfaHoşgeldiniz!Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Gangrel(Gengrıllar)

3 posters
YazarMesaj
Yönetim
Yönetim

Galleon : 2147483647

Gangrel(Gengrıllar) Empty
MesajKonu: Gangrel(Gengrıllar)   Gangrel(Gengrıllar) I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 6:07 pm

Gangrel(Gengrıllar)

Camarilla birliğine dahil olan 7 vampir klanından biri... Tüm Vampirler arasında, içgüdülerine ve doğalarına en bağlı klandır. Doğa içinde yaşamayı şehirde yaşamaya tercih ederler. Nasıl ve neden olduğu bilinmese de, Gangrel klanına Kurtadamlar ve Kurtlar dokunmamaktadır. Şekil değiştirme konusunda özel yeteneklere sahip olan Klanın üyeleri, Yarasa veya Kurda kolayca dönüşebilirler.
Ani bir kararla İndependent olmaya karar vermişlerdir. Justicarları dağlarda bayağı güçlü bir Vampirle kapışıp (Kendisi bunun bir Antediluvian olduğuna inanmaktadır) yanındaki Gangrellerin büyük bir kısmını kaybettikten sonra bir Conclave toplar, bu toplantıda Baltimore prensinden şehirdeki vampirlerin toplanıp bu Antediluvian'ı durdurmalarını ister. fakat Camarilla Antediluvian'ların varlığını reddetiği için Prens buna izin vermez. Justicar bu korkaklığa sinirlenip Klanın Camarilla'dan ayrıldığını açıklar.

Not: İsteyenler bu başlık altına isimlerini yazabilirler...
L. Samantha Gangrel
Henüz Hiçbir Rütbeniz Yok!

Galleon : 0

MesajKonu: Geri: Gangrel(Gengrıllar)   Gangrel(Gengrıllar) I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 6:17 pm

Ben bu aileye katılmak istiyorum.
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Galleon : 0

MesajKonu: Geri: Gangrel(Gengrıllar)   Gangrel(Gengrıllar) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 1:15 pm

Onaylandı..

Soyisim değişikliği için isim değiştirme başlığına başvurunuz..

Gangrel(Gengrıllar)
1 sayfadaki 1 sayfası