Secret Curse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secret Curse

AnasayfaHoşgeldiniz!Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Assamite(Assamitler)

+2
Vladimir C. O'Drast
Yönetim
6 posters
YazarMesaj
Yönetim
Yönetim

Galleon : 2147483647

Assamite(Assamitler) Empty
MesajKonu: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 6:27 pm

Assamite(Assamitler)

Camarilla ve Sabbat birliğine dahil olmayan 4 Vampir klanından biri... Kökenleri doğu çölleri olan ölümcül Assamite Klanı, İndependent Klanlardandır. Haqim,Hassan, Assam diğer adlandırılışlarıdır. Hepsinde Obfuscate disiplini vardırki cinayet işlemekten zevk alırlar ve bu konuda doyumsuzdurlar,suikastçi ve katil olarak sıfatlandırılırlar. Dark Ages'de Klan'ın varlığı hem Vampir Dünyası'nın dengesini hemde diğer Klan'ların keyfini bozar. Asıl yerleşim yerleri Alamut kalesi olmasina rağmen tüm Dünyada huzursuzluklar çıkarttılar, daha sonra Nosferatu Alamut'u basarak bunları etkisiz hale getirmiş ve anlaşma yapmaya zorlamıştır. Camarilla ile anlaşırlar ve Tremere bir ritüel yaparak Assamite'ın kan içememesini değil, Vampir kanı içememesini yani Diablerie edememesini sağlar. Eğer vampir kanı içerlerse Frenzy'e girebilirler. Gehenna'dan bir süre önce büyük kısmı beşinci jenerasyondan Vampir büyücü Al-Ashrad'ın peşinden Camarilla'ya geçmiştir ama Gehenna gelmeden önceki yıllarda üzerlerindeki Tremere lanetini kaldırmayı
başarmışlar ve yeniden diğer Klanların Kanını emmeye başlamışlardır. Zaten Gehenna'yı çabuklaştıran etkenlerden biri de budur.

Not: İsteyenler bu başlık altına isimlerini yazabilirler...
Vladimir C. O'Drast
Mitoloji Profesörü/Gryffindor Bina Sorumlusu
Mitoloji Profesörü/Gryffindor Bina Sorumlusu
Vladimir C. O'Drast

En Belirgin Özelliği: : Umursamaz, Merhametsiz.
Kan Statüsü: : Safkan
Patronusu: : Shinigami
Evcil Hayvanı: : Yarasa(Saunté)
Galleon : -15

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 4:21 pm

Katılmak istiyorum.
Anthony Demyx Lux
Vampir

Galleon : 0

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 7:32 pm

Katılmak istiyorum

Konu Dışı:Altairi Koysam mı koymasam mı diye düşünürken bu başlığı görmem iyi oldu böylece başka avatar arayışlarına geçeceğim xD
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 3:07 pm

Onaylandı. Soyisim değişikliği İçin başlangıçtaki isim değişikliği bölümüne başvurunuz..
Ryuu
Admin
Ryuu

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 4:32 pm

Assamite'ların Zenci Olduklarını Ve Sadece En Üst Düzey Elder Olabilenlerin Çok Açık Tonda Beyaz Tene Sahip Olduğunu Biliyorsunuzdur Umarım
Matilda Ventrue
I. Sınıf Ravenclaw
I. Sınıf Ravenclaw
Matilda Ventrue

Kan Statüsü: : Melez
Evcil Hayvanı: : Beyaz Baykuşu

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 11:35 pm

Bende katılmak istiyorum.
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 1:06 pm

Onayandı.

Soyisim değişikliği için isim değişikliği başlığına başvurunuz..
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

MesajKonu: Geri: Assamite(Assamitler)   Assamite(Assamitler) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 1:06 pm

Onayandı.

Soyisim değişikliği için isim değişikliği başlığına başvurunuz..

Assamite(Assamitler)
1 sayfadaki 1 sayfası